Разработка платного шаблона Joomla

Sponsorzy

     
SPONSORZY     
   

Bosch eBike Systems kształtuje przyszłość elektro mobilności dzięki innowacyjnym produktom i usługom cyfrowym, począwszy od wysoce wydajnych systemów napędowych, poprzez pierwsze gotowe do produkcji systemy ABS dla rowerów elektycznych, aż po rozwiązania Connected Biking.
W codziennych dojazdach do pracy po mieście, podczas przyjemnych przejażdżek po okolicy czy pełnych sportowych wyzwań górach, Bosch eBike Systems oferuje użytkownikom rowerów elektrycznych odpowiednie systemy napędu (jednostka napędowa, akumulator, wyświetlacz i aplikacja) dostosowane do indywidualnych wymagań, co zapewnia efektywną oraz pełna wyjątkowych wrażeń jazdę.
Już ponad 100 wiodących marek rowerowych na świecie zaufało doskonale dopasowanej, modułowej ofercie rozwiązań i produktów Bosch eBike Systems. Jako niezależna jednostka biznesowa Grupy Bosch, Bosch eBike Systems korzysta również z technologii i doświadczenia produkcyjnego Grupy.

www.bosch-ebike.com

     
     
     

Makita to międzynarodowa korporacja z ponad 100-letnim doświadczeniem. W Polsce oficjalnie jest obecna od 1995 roku i poza siedzibą w Bielsku-Białej dysponuje także dwoma centrami logistycznymi wraz z bogato wyposażonym centrum szkoleniowym oraz show-roomem w Brwinowie pod Warszawą. Makita to światowy lider w produkcji elektronarzędzi, które cechuje wysoka jakość, niezawodność, rozwój oraz zaawansowanie technologiczne. Makita Polska zapewnia sieć punktów dilerskich, dystrybucję oraz promocję maszyn i osprzętu Makita na terenie całego kraju.

www.makita.pl  

     
     

To już 7 rok z rzędu, kiedy Varta wspiera nasze projekty. Wzajemne zrozumienie naszych potrzeb i oczekiwań skutkowało przeprowadzeniem skutecznych działań promocyjnych (m.in. konkursów, newsletterów, testów sprzętu). Produktami flagowymi Varty są nie tylko baterie i akumulatory, ale również wiele modeli latarek, przenośnych ładowarek, powerbanków itp. Jesteśmy niezwykle dumni, że mamy okazję współpracować z firmą, która może się poszczycić ponad 100-letnią historią. Warto wspomnieć, że zarówno polski oddział firmy, jak i centrala wspierały i wspierają swoimi produktami Ukrainę.

www.varta-consumer.pl
     
 

To jeden z najbardziej znanych marek opon. Maxxis dostarcza produkty wysokiej jakości do klientów w 180 krajach i zatrudnia ponad 25.000 osób. Nie stało się to oczywiście z dnia na dzień. Przez lata od powstania firmy w 1967 roku, marka Maxxis niezwykle mocno angażowała się w doskonalenie swoich produktów i obsługę klientaKażda opona Maxxis jest produkowany przy użyciu najbardziej zaawansowanych urządzeń, a wszyscy pracownicy są niezwykle zaangażowani w ich tworzenie - zarówno na poziomie projektów jak i produkcji. To dlatego czołowi riderzy na całym świecie używając opon Maxxis sięgają po kolejne zwycięstwa.

www.maxxis.com
   

Istniejąca na rynku od 2004 roku marka Leatt Protectives jest liderem w produkcji ochraniaczy oraz odzieży sportowej przeznaczonej dla osób uprawiających sporty akcji, motocyklowe oraz rowerowe, a w szczególności te w wydaniu ekstremalnym!
Marce Leatt zaufało już wielu znanych i utytułowanych zawodników jak Ed Masters, Bernard Kerr, Aaron Chase czy Szymon Godziek, którzy zwracają największą uwagę na jej niezawodność.
Leatt stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, zapewniając użytkownikom wysoką ochronę przed urazami i dbając o jak najlepszą wygodę, jakość oraz wentylację, osiąganą nawet przy niskich prędkościach.

https://leatt.com

 
 julbo logo    

Julbo to francuska marka założona w 1888 roku przez Jules'a Baud. Do dnia dzisiajszego jest zarządzana przez rodzinę Baud. Julbo jest przede wszystkim marką techniczną. W oparciu o własne doświadczenie i wiedzę Julbo wybiera najlepsze materiały oraz stosuje szczególne powłoki: anty-refleksyjną, anty-mgielną, wodoodporne wykończenia itp. w celu stworzenia ekskluzywnych, wysokowydajnych soczewek.Wszystkie okulary Julbo spełniają standardy europejskie, amerykańskie i australijskie, gwarantując wizualną niezawodność i bezpieczeństwo.Obecnie Julbo będące marką w sektorze przeciwsłonecznych okularów sportowych oraz uznanym liderem w dziecięcych okularach przeciwsłonecznych rozszerza rozwój w kierunku ogółu społeczeństwa oraz gogli.

www.himalsport.com.pl

   

Hulaj Zdrowo to Klub Zdrowego Stylu Życia prowadzony przez Ewę i Grzegorza Miedzińskich wraz z ich zespołem. Rozpoczeli swoją działalność zdalnie, na początku 2020 roku a od 2022 roku rozwijają się hybrydowo - zarówno stacjonarnie w Bielsku-Białej jak i on-line. Ich misją jest zmiana nawyków żywieniowych i pomoc w osiągnięciu celów swoich klientów w obszarach: wagowych, sylwetkowych, poprawy energii czy sapomoczucia. W klubie serwują zdrowe śniadania, a na zamówienie przygotują przepyszne praliny, gofry, czy mini-pączki - wszystko bez cukru, glutenu, część nawet wegańska. 
Dzięki wiedzy i doświadczeniu przygotują w odpowiedni sposób bufet regeneracyjny dla uczestników zawodów.


www.facebook.com/hulaj.zdrowo  

     

 

PARTNERZY:

   
 

AZS to największe stowarzyszenie sportowe w Polsce działające nieprzerwanie od ponad wieku. AZS powstał w Krakowie w 1909 roku i stamtąd rozprzestrzenił się na wszystkie ośrodki akademickie w kraju. Dzięki swojej bogatej historii stał się najbardziej liczną organizacją studencką działającą na polskich uczelniach. Obecnie AZS obecny jest na blisko 200 uczelniach wyższych w cały kraju. AZS to nie tylko Akademicki Związek Sportowy. To także Atmosfera, Zabawa i Sport. To oddani ludzie, sposób na aktywność, oderwanie od codzienności i szansa na pozostanie młodym przez całe życie. W AZS warto być!

azs.pl 

     
 

 

https://www.gov.pl/web/sport

     
 

Akademia kształci ponad 4 tys. studentów na 24 kierunkach studiów, prowadzonych przez 5 wydziałów, oferując im dostęp do nowoczesnej infrastruktury, profesjonalnego oprogramowania, a także certyfikowanych kursów i szkoleń. W Akademii Techniczno-Humanistycznej prężnie działają liczne koła naukowe, w których studenci rozwijają swoje pasje oraz realizują projekty. Pracownicy naukowi ściśle współpracują z kluczowymi przedsiębiorstwami regionu, instytucjami kultury, jednostkami ochrony zdrowia i placówkami oświaty, dzięki czemu oferta dydaktyczna ATH jest dostosowywana do potrzeb rynku pracy.

https://ath.bielsko.pl

     
   

Wszystko rozpoczęło się w 1970 roku od.... małego garażu, w którym mieścił się zakład mechaniczny! Zysk z niego właściciele przeznaczyli na pierwszą halę produkcyjną pod przerób krewetek i ich eksport. Głównymi odbiorcami była Holandia i Belgia, a jako jeden z pierwszych zasmakował w nich belgijski stół królewski. W 1989 r. powstaje Suempol – najstarszy przetwórca łososia wędzonego w Polsce i jeden z największych obecnie przetwórców łososia na świecie. 

https://suempol.pl

     
 

Marka Kresto istnieje na rynku od 1994 roku. Produkty dostępne w jej ofercie już od lat stanowią synonim świadomego odżywiania i są obecne w niejednej polskiej kuchni. Logo Kresto zdobi opakowania szerokiej gamy różnorodnych bakalii i ziaren, takich jak m.in. słonecznik, pestki dyni, migdały, rodzynki, czy różne gatunki orzechów. Wszystkie artykuły produkowane są z najwyższej jakości surowców.

https://www.facebook.com/SwiadomeOdzywianie

     
   

Firma specjalizuje się w produkcji nośników reklamy pneumatycznej. W gamie oferowanych przez nas produktów można znaleźć balony reklamowe, bramy pneumatyczne, namioty pneumatyczne, słupy reklamowe,  chwieje, urządzenia rekreacyjne, ale także inne niepneumatyczne produkty reklamowe typu stojaki roll-up, czy wydruki wielkoformatowe. Tak szeroki asortyment pozwolił nam stworzyć ciekawą ofertę zapewniającą kompleksową obsługę klientów organizujących kampanie reklamowe. Dzięki współpracy możemy korzystać z najwyższej jakości bramy pneumatycznej, wallpress, bannerów i ścianek do namiotów.

http://tentgrupa.pl

     
   

Marka TSG powstała w Niemczech w 1988 roku. Założeniem było stworzenie akcesoriów ochronnych , które skaterzy naprawdę chcieliby nosić. Misja zakończyła się powodzeniem: kaski i ochraniacze TSG zrewolucjonizowały przemysł, marka stała się wzorem do naśladowania w branży. W 1999 r., weszła na rynek linia snowboardowa, wprowadzając zupełnie nowe spojrzenie na świat sportów zimowych. Ciągłe dążenie do bardziej intensywnego rozwoju marki i większego portfela produktów spowodowało rozpoczęcie badań nad potrzebami sportowców innych dziedziń, takich jak kolarstwo górskie, BMX, wakeboarding i narciarstwo.

 
www.hsecompany.pl

     

Jesteśmy firmą stworzoną w 2009 roku w Pradze przez ludzi żyjących sportem. Specjalizujemy się w technicznej odzieży sportowej. Naszym sportem numer jeden jest jazda na rowerze, ale zimą stawiamy również na narciarstwo biegowe, które jest idealną alternatywą dla jazdy na rowerze, gdy spadnie śnieg. Jesteśmy ekspertami w obu dyscyplinach sportowych. Chcemy, aby nasze ubrania pomagały każdemu przekraczać własne granice.

https://silvini.pl

     

Elements Hotel & Spa to pierwszy 5-gwiazdkowy hotel w Świeradowie-Zdroju.


Położony na niewielkim wzniesieniu, w otulinie malowniczych lasów z widokiem na panoramę Izerów. Bliski dostęp do centrum, pozwala na swobodne korzystanie z oferowanych usług uzdrowiska w Świeradowie Zdroju. Do dyspozycji gości zostaje oddanych 291 apartamentów, zaprojektowanych w nietuzinkowym i nowoczesnym stylu. Do dyspozycji gości zostaje oddana: strefa spa, kompleks saun, basenów, jacuzzi, restauracja a’la carte i Forum bar.

www.elements-hotel.pl

   

Hotel Buczynski****Medical&SPA jest urokliwym miejscem położonym w samym sercu Gór Izerskich -Świeradowie-Zdroju. Jest to doskonały wybór na pobyt dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i bliskość natury, jak i również dla tych, którzy chcieliby być bliżej centrum. Obiekt znajduje się w odległości około 50 m od Domu Zdrojowego oraz Deptaku Miejskiego, ale jego położenie z dala od głównej ulicy zapewnia wypoczynek nie zakłócony odgłosami miasta.

www.hotelbuczynski.com

     
   

Prowadzony przez rodzinę Buczyńskich Park Hotel****KUR&SPA to zabytkowy, ponad stuletni budynek, który dzięki przeprowadzonej z dużą starannością renowacji należy do najpiękniejszych w kurorcie. Atutem hotelu jest własne źródło wody radoczynnej, dzięki czemu Goście mogą korzystać dodatkowo z kuracji opierających się na jej użyciu.

www.parkhotel.pl

     
   

SKI&SUN Świeradów Zdrój to kompleks sportowo-rekreacyjny z nowoczesną, całoroczną koleją gondolową w sercu Gór Izerskich. Ośrodek należy do Grupy Kapitałowej Zasada.
Kolej gondolowa o długości 2172 m, uważana za obowiązkową atrakcję w polskich Sudetach Zachodnich, w 8 minut przenosi nas do górnej stacji na wysokość 1060 m n.p.m. ulokowanej na Stogu Izerskim. Dolna stacja znajduje się na wysokości 617 m n.p.m.

https://skisun.pl/

     
 

Subaru to popularna japońska marka, która produkuje samochody osobowe już od przeszło 60 lat. Auta tego koncernu wyróżniają się nowoczesnym designem, świetnymi parametrami technicznymi i stosowaniem nowoczesnych rozwiązań.

https://subaru.pl/

     
 

Sinersio Polska działa na polskim rynku zaawansowanych usług IT od 2009 roku. Posiada własny, certyfikowany obiekt Data Center zlokalizowany na terenie Parku Technologicznego Interior pod Zieloną Górą. Sinersio specjalizuje się w dostarczaniu autorskich rozwiązań chmurowych w modelu IaaS, dedykowanych dla systemów transakcyjnych wysokiej dostępności (ERP, CRM, e-commerce, IoT). Firmę Sinersio tworzą miłośnicy zaawansowanych technologii, którzy doskonale rozumieją czym jest dla człowieka pasja. Dlatego Sinersio od lat wspiera liczne inicjatywy społeczne i amatorski sport, ze szczególnym uwzględnieniem kolarstwa (Yolobike- Kolarstwo dla każdego) i biegów (Sinersio Półmaraton Zielona Góra W Samo Południe).

https://sinersio.com