Разработка платного шаблона Joomla

Puchar AZS

Puchar AZS ponownie na Enduro MTB Series

Akademicki Puchar Polski ponownie rozgrywany będzie podczas zawodów Enduro MTB Series. Popularność tej odmiany kolarstwa górskiego stale rośnie. Rozwój sprzętu, akcesoriów i odzieży z jednej strony, a z drugiej powstające nowe trasy, centra testowe czy firmy oferujące szkolenia i zorganizowane wyjazdy enduro. W tym nurcie chcemy rozwijać sferę sportową czyli rywalizacje podczas wyścigów. Impreza kierowana jest do studentów i pracowników uczelni wyższych zrzeszonych w Akademickim Związku Sportowym. Klasyfikacja prowadzona będzie zarówno indywidualnie jak i drużynowo. Zachęcamy więc do startu szczególnie, że większość klubów AZS finansuje start swoich członków w imprezach akademickich. Aby być sklasyfikowanym w Akademickim Pucharze Polski należy spełnić następujące wymogi:

- posiadać ważną legitymację AZS i okazać ją w biurze zawodów podczas odbioru pakietu startowego

- mieć status studenta, doktoranta lub etatowego pracownika uczelni (okazać legitymację studencką lub zaświadczenie z uczelni)

- zaznaczyć odpowiednią rubrykę w formularzu rejestracji, podając nr legitymacji AZS

Puchary AZS realizowane są ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Organizatorem Akademickiego Pucharu Polski w Enduro MTB jest AZS Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego.

 

Puda i Grochowski ponownie triumfują w Pucharze AZS w kolarskim enduro

W niedzielę 3 września odbyła się druga edycja Pucharu AZS w enduro MTB. To najmłodsza, ale i bardzo dynamiczna oraz widowiskowa odbiana kolarstwa górskiego, która jest swego rodzaju połączeniem cross-country oraz downhillu.
W sercu Gór Izerskich nie brakuje trudnych, ambitnych tras. Studenci i pracownicy uczelni wyższych, zrzeszeni w Akademickim Związku Sportowym, zmierzyli się z trasami w Świeradowie-Zdroju. Do pokonania mieli cztery odcinki specjalne, których łączna długość wraz z dojazdami wyniosła prawie 35 km, co dało w sumie nieco ponad 1600 metrów przewyższenia.
Podczas edycji w Świeradowie, podobnie jak w Myślenicach triumfowali Martyna Puda z Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego, oraz Wincenty Grochowski z Politechniki Wrocławskiej. Niestety chyba z uwagi na wakacyjny termin, niewielka liczba uczestników nie pozwoliła nagrodzic klasyfikacji drużynowej.

Puchary AZS realizowane są ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Organizatorem Akademickiego Pucharu Polski w Enduro MTB jest AZS Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego.

Więcej informacji na www.enduromtbseries.com.pl oraz na https://azs.ubb.edu.pl