Разработка платного шаблона Joomla
piątek, 23 czerwiec 2023 13:40

Puchar AZS ponownie na Enduro MTB Series

Akademicki Puchar Polski ponownie rozgrywany będzie podczas zawodów Enduro MTB Series. Popularność tej odmiany kolarstwa górskiego stale rośnie. Rozwój sprzętu, akcesoriów i odzieży z jednej strony, a z drugiej powstające nowe trasy, centra testowe czy firmy oferujące szkolenia i zorganizowane wyjazdy enduro. W tym nurcie chcemy rozwijać sferę sportową czyli rywalizacje podczas wyścigów. Impreza kierowana jest do studentów i pracowników uczelni wyższych zrzeszonych w Akademickim Związku Sportowym. Klasyfikacja prowadzona będzie zarówno indywidualnie jak i drużynowo. Zachęcamy więc do startu szczególnie, że większość klubów AZS finansuje start swoich członków w imprezach akademickich. Aby być sklasyfikowanym w Akademickim Pucharze Polski należy spełnić następujące wymogi:

- posiadać ważną legitymację AZS i okazać ją w biurze zawodów podczas odbioru pakietu startowego

- mieć status studenta, doktoranta lub etatowego pracownika uczelni (okazać legitymację studencką lub zaświadczenie z uczelni)

- zaznaczyć odpowiednią rubrykę w formularzu rejestracji, podając nr legitymacji AZS

Puchary AZS realizowane są ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Organizatorem Akademickiego Pucharu Polski w Enduro MTB jest AZS Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Rejestracji na I edycję, która zaplanowana jest na 22 lipca 2023 w Myślenicach, można dokonać na https://jutra.app/#/events/ems-myslenice Z kolei druga edycja zaplanowana jest na 2-3 września. Lokalizacja i termin uruchomienia zapisów zostanie podany po zawodach w Myślenicach.

 

REGULAMIN

 

Enduro puchar AZS maly